- PARTNEŘI PROJEKTU Rebels Racing SATURN 6   

                       
                    
               
               


Přidej se

Lákají Tě nové zkušenosti, práce v týmu na společném cíli, nové kontakty, nebo máš prostě rád motorsport?
Konstruktér/kaPersonální manažerkaWebmaster/kaMarketingový/á specialista/kaTechnický/á nákupčíHosteskaPR manažer/ka

Formule před startem. Zdroj: formulastudent.de

Pro studenty

Ahoj kamarádi, spolužáci, předkládáme Vám malý slovníček pojmů, abyste věděli, kdo jsme, k čemu Vám můžeme být dobří a k čemu můžete být dobří vy nám.
Rebels Racing
My = parta studentů z různých technických i netechnických univerzit po celých Čechách, něco jako jsi Ty, kteří staví formuli, se kterou pak budou závodit v seriálu Formula Student
formule
Závodní vůz, něco mezi motokárou a F1. Čtyři kola, jeden motor, jeden volant, jeden pilot. Mrkni na stránku O autě, kde se dozvíš podrobnosti, uvidíš fotky a taky si počteš, v jakém stavu se naše kára aktuálně nachází.
Formula Student/SAE
Seriál konstrukčních závodů. Ve zkratce jde o to, že si můžeme porovnat naši formuli s podobnými formulemi, které staví jiné univerzitní týmy po celém světě. Konstrukční soutěž znamená, že se kromě výkonů na trati hodnotí i design, ekonomická nákladnost auta nebo kvalita webovek. Víc se dočteš v kapitolce Formula Student

Co Ti můžeme nabídnout

U nás si můžeš prakticky vyzkoušet to, co se ve škole jenom učíš. Konstruování, projektový management, marketing, programování webovek a nejrůznějších utilitek pro lepší konstruování, návrh plakátů. V Rebels Racing máš možnost zajezdit si s ostrou závodní formulí. S námi se dostaneš do světa, kde kromě toho, že uvidíš něco jiného než rodnou hroudu, můžeš získat zajímavé kontaktíky. A vůbec si představ, jak na Tebe asi bude koukat budoucí zaměstnavatel, až mu ukážeš CVčko (životopis, pro případ, že by to nebylo jasný), kde bude napsáno "postavil jsem formuli". Utrhá ti ruce, všech pět ;-)

P.S. Jsme studentská organizace, proto v současné době nenabízíme studentů za odvedenou práci peníze. Nabízíme víc - příležitost osvojit si nové dovednosti, získat praktické zkušenosti a zajímavé kontakty v branži.

Co za to budeme chtít

Aby ses k nám přidal a začal makat na společném cíli. Takže umíš něco z toho, co je v předchozím odstavci? Láká tě formule? Tak neváhej, podívej se na nabídky v sekci Makej pro nás nebo klikni na Kontakty a dej nám vědět.Podpořte nás !

Zaštícení projektu:
Zavodní program 2012:*6.-7.6.2012 Autosalon Grand Prix
Autosalon zrušen :-(11.-15.7.2012 Silverstone17.-20.7.2012 Red Bull Ring, Spielberg17.-20.8.2012 Györ

*V případě, že se závod bude konat.

Zavodní program 2013:*4.-5.4.2013 Autosalon Grand Prix

*V případě, že se závod bude konat.


Členství v:

• Copyright © by Rebels Racing IT services, 2012 at SNA