- PARTNEŘI PROJEKTU Rebels Racing SATURN 6   

                       
                    
               
               


Přidej se

Lákají Tě nové zkušenosti, práce v týmu na společném cíli, nové kontakty, nebo máš prostě rád motorsport?
Konstruktér/kaPersonální manažerkaWebmaster/kaMarketingový/á specialista/kaTechnický/á nákupčíHosteskaPR manažer/ka

Pro partnery

Vážení páni ředitelé, manažeři, současní i budoucí partneři,

Rebels Racing Vás potřebuje a bez Vás by nás nebylo. Na této stránce se dozvíte, kdo jsme, co děláme, jak nás můžete podpořit a co za to od nás můžete očekávat.

Kdo jsme

Tým vysokoškolských studentů napříč univerzitami, organizovaní v občanském sdružení. Realizujeme neziskový vzdělávací projekt.

Co děláme

Vyvíjíme a stavíme závodní vůz podle pravidel seriálu konstrukčních soutěží Formula Student. Ačkoli by se mohlo zdát, že jsme pouze skupina motoristických nadšenců, není tomu tak. Realizujeme především projekt jako takový se vším všudy, co k tomu patří. Zajišťujeme projekt z organizačního hlediska(lidské zdroje, výrobní možnosti) i z hlediska financování. Jedním z našich cílů je i získání publicity u laické veřejnosti a popularizace vysokého školství.

V sekci Formula Student se dočtete, že se ani v samotné soutěži nehodnotí pouze časy dosažené na trati. Ale také ekonomická rozvaha pro sériovou výrobu auta, kvalita designu a propagace týmu. Všechny tyto oblasti jsou v soutěži hodnoceny, vlastně stejně jako v průmyslu či obchodu.

Co Vám můžeme nabídnout

Budete podporovat kolektiv mladých perspektivních lidí, studentů. Nabízíme kontakt s mladými talentovanými studenty univerzit. Ti jsou Vašimi potenciálními novými zaměstnanci na jedné straně nebo potenciálními zákazníky či obchodními partnery na straně druhé. Určitě víte, jak moc je důležitý příliv nových mladých kvalitních inženýrů či manažerů pro úspěch Vaší firmy na trhu.

Rebels Racing je jedním z prostředků, jak tento příliv zajistit a podpořit. Budeme Vás prezentovat jak na akcích týmu v České republice, tak na mezinárodních závodech, které jsou velmi sledované. Partnerství s týmem Formula Student/SAE je ve světě považováno za prestižní záležitost.

Partnerské balíčky

Abychom Vám usnadnili rozhodování o míře podpory, kterou nám poskytnete, připravili jsme pro Vás partnerské balíčky. Jedná se o naši prvotní nabídku, která je dále k jednání.

Ačkoli jsou finance pro nás tou nejpotřebnější komoditou, nepohrdneme ani dodávkou materiálu či součástí, výrobou určitého dílu nebo poskytnutím služby přepočitatelnou na finanční obnos.

Platinový (generální) partner
Jediný sponzor s výlučným postavením, pro kterého budeme plnit jeho nejniternější přání. Pojmenujeme po něm tým (např. "České vzducholodě Rebels Racing team"), budeme mu půjčovat závodní vůz na jeho promo akce, samozřejmostí je zmiňování jeho jména a loga kdekoliv to půjde. Očekáváme za to podporu v souhrnné hodnotě přes 500 tis. Kč.
Zlatý partner
Další důležitý partner v hierarchii partnerských balíčků, tentokrát za podporu 150 až 300 tis. Kč.
Stříbrný partner
Od stříbrných partnerů čekáme více než 50 tis. Kč.
Bronzový partner
V Rebels Racing neznáme nedůležité partnery. Bronzovým = medailovým partnerem se tak může stát prakticky kdokoliv, kdo nás podpoří.
Mediální partner
Tento speciální druh partnerství je určen především pro média a sdělovací prostředky, které nás podpoří tím, že o nás dají vědět světu.
Pokud Vás Rebels Racing zaujal, neváhejte nás kontaktovat, vyžádejte si naši Projektovou dokumentaci, viz. sekce Kontakt, a podpořte nás!

Podpořte nás !

Zaštícení projektu:
Zavodní program 2012:*6.-7.6.2012 Autosalon Grand Prix
Autosalon zrušen :-(11.-15.7.2012 Silverstone17.-20.7.2012 Red Bull Ring, Spielberg17.-20.8.2012 Györ

*V případě, že se závod bude konat.

Zavodní program 2013:*4.-5.4.2013 Autosalon Grand Prix

*V případě, že se závod bude konat.


Členství v:

• Copyright © by Rebels Racing IT services, 2012 at SNA